سایت در حال بارگذاری است ...
info@aktronics.net هر روز 9 صبح الی 4 بعد از ظهر بجز پنجشنبه و جمعه ایران، تهران

نرم افزار سریال مانتیور AK Serial Monitor

از نرم افزار سریال مانتیور برای ارسال و دریافت داده روی بستر سریال استفاده می شود. از مهم ترین استفاده ی این نرم افزار می توان به کنترل مقادیر ورودی و خروجی برد های الکترونیکی مجهز به پروتکل ارتباطی سریال اشاره کرد. مانیتورینگ زمان، دما، رطوبت، کلید های مکانیکی و الکترونیکی، فاصله و … از جمله موارد استفاده از این نرم افزار با برد های الکترونیکی است.

برای دانلود این نرم افزار اینجا کلیک کنید.

بعد از دانلود نرم افزار آن را در محیط ویندوز نصب کنید و سپس آن را اجرا کنید. پورت سریال برد یا ماژول خود را به همراه نوع توازن و سرعت ارتباط ست کنید و بر روی گزینه ی روشن کلیک کنید. در صورتی که ارتباط به درستی برقرار شده باشد. برنامه اماده ی استفاده است. از کادر ورودی و گزینه ی ارسال می توانید برای ارسال دستور و از کادر خروجی برای دریافت دستور استفاده نمایید.

تذکر مهم : کلیه ی حقوق این نرم افزار متعلق به این مجموعه است و کپی برداری از آن دارای پیگرد قانونی خواهد بود.

ابوالفضل خزائی

145 مطلب منتشر شده

سلام من ابوالفضل خزائی میزبان شما در این سایت هستم، یک مهندس و مدرس الکترونیک با دو دهه تجربه در زمینه ی مهندسی الکترونیک، مکانیک و مکاترونیک. در این سایت سعی کردیم با آموزش های رایگان راهنمای شما باشیم و با دوره های تخصصی مختلف آموزگار شما باشیم تا شما را با کمترین مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن وارد بازار کار کنیم و به نتیجه مطلوب برسانیم. امیدواریم از مطالب ما نهایت لذت و استفاده را ببرید.

درباره این مطلب نظر دهید !