سایت در حال بارگذاری است ...
info@aktronics.net هر روز 9 صبح الی 4 بعد از ظهر بجز پنجشنبه و جمعه ایران، تهران

جشنواره مهربانی – شانسی ویژه برای بدست آوردن تمامی دوره های ما با قیمت استثنایی

جشنواره مهربانی – شانسی ویژه برای بدست آوردن تمامی دوره های ما با قیمت استثنایی

 

مقدمه ای در رابطه با جشنواره

سلام وقت همگی بخیر، امیدوارم حالتون خوب باشه و اوقات خوبی رو داشته باشید. همونطور که مطلع هستید نزدیک به دو سال است که ما با دوره های آموزشی در خدمت شما عزیزان بوده ایم. ابتدا جا داره از تمامی شاگردان عزیزی که تا به امروز با تهیه کردن دوره ها ما رو همراهی کردند تشکر ویژه به عمل بیاوریم. مسلما همراهی شما باعث دلگرمی ما بوده و همواره سعی کردیم در زمینه ی آموزش جوری عمل کنیم که شما در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه ی مطلوب برسید.

متاسفانه یکی از مشکلاتی که در رابطه با دوره ها وجود دارد هزینه های سنگین مرتبط با آموزش ها است. در خیلی از جاهای دیگر زمانی که دوره ی آموزشی برگذار میشود تاکید آموزگار دوره بر این است که موارد تئوری را یاد داده و بخش عملی را به خود شاگرد منتقل کند تا از هزینه های مربوط به آموزش بخش عملی چشم پوشی کند و دوره را با قیمت پایینی ارائه کند. هرچند که ارائه دوره با قیمت پایین هیچگونه مشکلی ندارد اما واگذار کردن دوره به شاگردان دارای مشکلات بسیار زیادی است که ما همواره سعی کردیم از آن ها بپرهیزیم. در دوره های ما آموزش از ابتدای ابتدا بدون هیچگونه پیشنیازی شروع شده است سپس توضیحات بخش تئوری ارائه شده و در نهایت بخش عملی از روی بخش تئوری تکمیل گردیده است. طبق این سیستم تمامی جهات و بخش های یک مبحث برای شاگردان جا افتاده و شاگردان در زمینه آموزش دارای کوچکترین مشکل و شبهه ای در آموزش نشده اند. اما این سبک از آموزش نیازمند هزینه ی بسیار بالایی در بخش عملی است و به همین دلیل دوره ها به صورت پولی و خصوصی ارائه شده اند که این امر زیاد پسندیده نیست؛ از دیدگاه ما آموزش باشید همواره رایگان و در اختیار عموم باشد، لذا در اینجا از شما دوستان عزیز و گرامی تقاضای کمک و همراهی داریم تا بتوانیم با همکاری همدیگر آموزش ها را نه تنها برای شما بلکه برای تمامی دوستان به صورت رایگان منتشر کنیم. در زیر شرایط ویژه ای را برای شما عزیزان در نظر گرفتیم تا در این امر شریک شوید.

معرفی جشنواره مهربانی

در این جشنواره سعی داریم با کمک همدیگر کلیه ی دوره های آموزشی را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار دهیم تا کلیه ی عزیزان بتوانند از آموزش ها استفاده کنند. توجه بفرمایید که فراهم کردن هزینه ی کلیه ی آموزش ها به تنهایی برای ما امکان پدیر نیست اما با کمک شما میتوانیم این امر را به نتیجه برسانیم. برای این جشنواره یک هدف مالی در نظر گرفته شده است که در صورتی که ما به این هدف مالی برسیم کلیه ی دوره های فعلی و حتی دوره هایی که در آینده منتشر می کنیم به صورت رایگان برای عموم منتشر خواهند شد. هدف این جشنواره کوچک نیست اما مسلما دستیافتن به آن با کمک شما عزیزان امکان پذیر خواهد بود. در زیر لیست سه شرط کلی بری افرادی که تمایل به شرکت در این جشنواره را دارند ذکر شده است. لطفا با مطالعه شرایط و همراهی ما، نه تنها مسیر را برای آموزش خودتان بلکه برای آموزش و یادگیری سایر هموطنانتان فراهم کنید.

شرایط شرکت در جشنواره

با توجه به این قضیه ی که شرایط مالی شما ممکن است متفاوت باشد، سه طرح مختلف برای شما در نظر گرفته شده است تا همه ی عزیزان بتوانند در این جشنواره شرکت کنند. توجه بفرمایید در صورتی که هدف مالی این جشنواره محقق شود کلیه ی دوره ها نه تنها برای شما بلکه برای سایرین نیز به صورت رایگان منتشر خواهند شد، اما حتی اگر این هدف مالی محقق نشود شرایط ویژه ای برای شما در نظر گرفته شده است تا شرکت در این طرح به نفع و منفعت شما باشد.

 

طرح برونز

  • مبلغ طرح برونز: بین 500،000 تا 1،000،000 تومان (پانصد هزار تومان تا یک میلیون تومان)
  • هدف جشنواره در صورت محقق شدن هدف جشنواره: کلیه ی دوره ها به صورت رایگان برای شما و عموم
  • هدیه جشنواره در صورت محقق نشدن هدف جشنواره: 2 دوره به انتخاب خود شما به صورت رایگان

طرح نقره ای

  • مبلغ طرح نقره ای: بین 1،000،000 تا 2،000،000 تومان (یک تا دو میلیون تومان)
  • هدف جشنواره در صورت محقق شدن هدف جشنواره: کلیه ی دوره ها به صورت رایگان برای شما و عموم
  • هدیه جشنواره در صورت محقق نشدن هدف جشنواره: 5 دوره به انتخاب خود شما به صورت رایگان

طرح طلایی

  • مبلغ طرح طلایی: 2،000،000 تومان یا بیشتر (دو میلیون تومان یا بیشتر)
  • هدف جشنواره در صورت محقق شدن هدف جشنواره: کلیه ی دوره ها به صورت رایگان برای شما و عموم
  • هدیه جشنواره در صورت محقق نشدن هدف جشنواره: کلیه ی 10 دوره ما برای شما به صورت رایگان

 

همانطور که واضح و مشخص است، نه تنها با شرکت در این دوره ها به سایرین خدمت خواهید کرد بلکه هدیه ی شرکت در این نیز برای شما از خرید دوره ها ارزان تر تمام خواهد شد.

نحوه ی شرکت در این جشنواره

برای شرکت در این جشنواره کافیست وجه طرح مورد نظر خود را به شماره کارت 6037997241440131 به نام ابوالفضل خزائی واریز کنید و سپس رسید واریزی را از طریق کیف پول پنل کاربری خودتان ثبت نمایید تا وجه پرداختی شما در حساب کاربریتان ثبت شود. در صورتی که هدف این جنشواره محقق شود تمامی دوره ها رایگان خواهند شد و نیازی به استفاده از وجه کیف پول نیست اما در صورتی که هدف این جشنواره محقق نشود با استفاده از وجه پرداختی میتوانید دوره های هدیه ای که برای هر طرح در نظر گرفته شده است را تهیه نمایید.

 

مدت زمان شرکت در جشنواره

برای شرکت در این جشنواره پانزده روز مهلت در نظر گرفته شده است. این جشنواره از تاریخ 15 دی ماه 1401 الی 30 دی ماه 1401 فعال خواهد بود و در این مدت علاقه مندان می توانند با شرکت در این جشنواره نه تنها به خودشان بلکه به سایر علاقه مندان به دنیای مهندسی و الکترونیک خدمت کنند. بیایید با همراهی و کمک به همدیگر مسیر آموزش را برای خودمان و دیگران هموار کنیم.

نکته مهم: جشنواره در پایان وقت اداری روز ۳۰ ام دی ماه راس ساعت ۵ بعد از ظهر به پایان خواهد رسید و پرداختی های بعد از این تاریخ در نظر گرفته نخواهند شد‌.

 

سخن نهایی

بیایید با کمک و همراهی همدیگر مسیر آموزشی را برای خودمان و همگان میسر کنیم و اجازه بدهیم همه ی هموطنان عزیز ما بتوانند از آموزش ها بهره ببرند. مسلما همراهی شما در این امر خیر نه تنها به سود و منفعت خود شما خواهد بود بلکه برای رشد جامعه ما نیز مفید خواهد بود. لذا در صورتی که توانایی شرکت در این طرح را دارید لطفا دریغ نکنید.

ابوالفضل خزائی

145 مطلب منتشر شده

سلام من ابوالفضل خزائی میزبان شما در این سایت هستم، یک مهندس و مدرس الکترونیک با دو دهه تجربه در زمینه ی مهندسی الکترونیک، مکانیک و مکاترونیک. در این سایت سعی کردیم با آموزش های رایگان راهنمای شما باشیم و با دوره های تخصصی مختلف آموزگار شما باشیم تا شما را با کمترین مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن وارد بازار کار کنیم و به نتیجه مطلوب برسانیم. امیدواریم از مطالب ما نهایت لذت و استفاده را ببرید.

درباره این مطلب نظر دهید !
قالب فروش فایل

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

متاسفانه موردی یافت نشد ...