سایت در حال بارگذاری است ...
info@aktronics.net هر روز 9 صبح الی 4 بعد از ظهر بجز پنجشنبه و جمعه ایران، تهران

راهنمای کامل بازی Resident Evil 2 Remake

در نهایت بعد از درخواست های فراوان کمپانی کپکام نسخه ی باز سازی شده ی Resident Evil 2 را با عنوان Resident Evil 2 Remake در تاریخ پنجم بهمن سال ۱۳۹۷ دقیقا دو سال بعد از انتشار Resident Evil 7: Biohazard برای رایانه های شخصی، کنسول پلی استیشن چهار و کنسول ایکس باکس وان منتشر شد. این بازی بدون شک یکی از بهترین بازی های نسل هشتم است و از امتیاز های بسیار بالایی برخوردار است.

کاراکتر های اصلی بازی

شناخت کاراکتر های اصلی در هر بازی به شما کمک می کند تا دوست را از دشمن تشخیص دهید و در مواقع مواجهه با شخصیت های مختلف عملکرد مناسب و متناسب با آن شخصیت را داشته باشید. همچنین شناخت شخصیت های منفی و دشمنان شما، به شما این امکان را خواهد داد تا با تکنیک و استراتژی خاصی با آن ها مقابله کنید و با توجه به موقعیت بیشترین بازدهی و بهترین عملکرد را از خودتان نشان دهید.

Marvin Branagh Ada Wong Leon S. Kennedy
ماروین برانا متحد و راهنمای شما ادا وانگشخصیت فرعی لیون کندیشخصیت اصلی
Annette Birkin Sherry Birkin Claire Redfield
انِت برکینمتحد و راهنمای شما شری برکینشخصیت فرعی کلیر ردفیلدشخصیت اصلی
Grim Reaper / Hunk Robert Kendo Ben Bertolucci
گریم ریپر / هانکشخصیت فرعی رابرت کندوجزء داستان بازی بن بِرتُولوچیجزء داستان بازی
Tyrant / Mr.X Brian Irons William Birkin
تایرنت / مسترایکس جزء دشمنان اصلی بریان آیرونزجزء دشمنان اصلی ویلیام برکینجزء دشمنان اصلی

 

نکات مهم قبل از شروع کردن بازی

به صورت خلاصه می توان گفت ذهن خود را از مشغله ها و مشکلات روزمره خالی کنید و از ابتدای بازی خود را به جای بازیکن اصلی قرار دهید تا بتوانید در طول بازی حس و تجربه ی مناسبی از این بازی داشته باشید. معماهای بازی را حل کنید و داستان بازی را طوری حس کنید که انگار خود شما در بازی هستید. از وقایع بازی آگاه باشید و حس ترس را به صورت مناسب تجربه نمایید. بجز این موارد، از بازی خودتان لذت ببرید. در زیر راهنمایی از نحوه ی گرفتن تروفی های سخت بازی وجود دارد که ممکن است به کار شما بیایند.

راهنمای دریافت تمامی عروسک های Mr.Raccoon

در این بازی پانزده عدد عروسک Mr.Raccoon وجود دارد که در صورتی که تمامی پانزده عدد مجسمه را از بین ببرید، علاوه بر باز کردن تروفی های Vermin Extermination و Complete Vermin Extermination، چاقویی را دریافت خواهید کرد که هرگز دمیج نمیخورد و نمیشکند. پیدا کردن این پانزده عروسک نسبتا راحت است، برای مشاهده ی آموزش کامل اینجا کلیک کنید.

راهنمای دریافت تمامی فایل ها

در این بازی پنجاه و هشت فایل وجود دارد که در صورتی که تمامی این فایل ها را پیدا کنید، تروفی Lore Explorer را باز خواهید کرد. پیدا کردن این پنجاه و هشت فایل نسبتا راحت است اما نیاز به تلاش فراوان و چندین بار بازی کردن مسیر داستانی بازی دارد، برای مشاهده ی آموزش کامل اینجا کلیک کنید.

راهنمای آپگرید کامل Inventory

در این بازی هشت گاوصندوق(یا قفل رمزدار) وجود دارد که در صورتی که اولین گاوصندوق را باز کنید، تروفی First Break-In و در صورتی که تمامی این گاوصندوق ها را باز کنید، تروفی Master of Unlocking را باز خواهید کرد. پیدا کردن این هشت گاوصندوق نسبتا راحت است و نیاز به تلاش چندانی ندارد، برای مشاهده ی آموزش کامل اینجا کلیک کنید.

راهنمای دریافت تمامی اسلحه ها

در این بازی نُه اسلحه وجود دارد که در طول بازی می توان آن ها را پیدا و دریافت کرد. هچنین در روند بازی تعداد دیگری اسلحه وجود دارد که جزء سیر داستانی بازی هستند و برای تکمیل روند داستانی به شما داده خواهند شد. تمرکز این آموزش صرفا روی نه اسلحه ای است که باید برای پیدا کردن و برداشتن آن ها وقت صرف کنید. هرچند که پیدا کردن این اسلحه ها منجر به باز کردن تروفی نخواهد شد اما در منوی رکورد دو رکورد را باز خواهد کرد، برای مشاهده ی آموزش کامل اینجا کلیک کنید.

راهنمای دریافت آپگرید تمامی اسلحه ها

در این بازی پانزده آپگرید اسلحه وجود دارد که در طول بازی می توان آن ها را پیدا و دریافت کرد. کاستومایز کردن اولین اسلحه تروفی Customizer را بازخواهد کرد و پیدا کردن تمامی این پانزده آپگرید اسلحه دو رکورد را در منوی رکورد برای شما باز خواهد کرد، برای مشاهده ی آموزش کامل اینجا کلیک کنید.

راهنمای دریافت تمامی فیلم های نگاتیو

در این بازی پنج فیلم نگاتیو وجود دارد که در طول بازی می توان آن ها را پیدا و دریافت کرد. هر چند که  به صورت مستقیم گرفتن این پنج فیلم تروفی خاصی را برای شما باز نخواهد کرد و تنها یک رکورد باز خواهد شد. یکی از فیلم ها تروفی خاصی را به همراه دارد که در ادامه به نحوه ی گرفتن آن می پردازیم. ، برای مشاهده ی آموزش کامل اینجا کلیک کنید.

ابوالفضل خزائی

145 مطلب منتشر شده

سلام من ابوالفضل خزائی میزبان شما در این سایت هستم، یک مهندس و مدرس الکترونیک با دو دهه تجربه در زمینه ی مهندسی الکترونیک، مکانیک و مکاترونیک. در این سایت سعی کردیم با آموزش های رایگان راهنمای شما باشیم و با دوره های تخصصی مختلف آموزگار شما باشیم تا شما را با کمترین مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن وارد بازار کار کنیم و به نتیجه مطلوب برسانیم. امیدواریم از مطالب ما نهایت لذت و استفاده را ببرید.

درباره این مطلب نظر دهید !