سایت در حال بارگذاری است ...
info@aktronics.net هر روز 9 صبح الی 4 بعد از ظهر بجز پنجشنبه و جمعه ایران، تهران

فروش انواع تابلو LED – بهترین قیمت بالاترین کیفیت

DSC_0332.jpg

طی چند سال گذشته باتوجه به پیشرفت چشم گیر LED و پدیدار شدن LED های اوال و کلاهی با نور و طول عمر بالا، تابلو های LED جایگاه ویژه ای را در تبلیغات بدست آورده اند. در ادامه  ی این مطلب میتوانید چند نمونه از کار های LED من را مشاهده نمایید و در صورت نیاز برای خودتان سفارش ثبت کنید.

تابلوی دولایه قاب دار

از این نوع تابلو برای بیرون مغازه ها استفاده میشود، این تابلو ها دارای منبع تغذیه ی خارجی، فلشر داخل و قاب المینیومی و یا پروفیلی هستند. این تابلو ها به صورت یک طرفه و دو طرفه قابل اجرا هستند و در صورت نیاز میتوان تابلو های یک طرفه را به دو طرفه نیز تبدیل کرد. این تابلو ها قابلیت بازشدن و سرویس دارند.

DSC_0335

DSC_0332

تابلوی دولایه پشت شیشه ای بدون قاب فریملس

این تابلو ها فاقد قاب هستند و به منظور عدم اشغال دید داخل مغازه دورگیری شده اند، این تابلو ها دارای منبع تغذیه خارجی هستند و در صورت نیاز میتوان به آنها فلشر اضافه کرد. این تابلو ها به صورت یک طرفه قابل اجرا هستند. پشت این تابلو ها  باز بوده و قابلیت سرویس شدن دارند.

photo_2016-06-28_11-53-29

تابلوی تک لایه قاب دار

از این تابلو ها بیشتر برای پلاک منازل و مجتمع ها استفاده می شوند. ویژگی اصلی این تابلو ها ارزان بودن نسبت به دولایه ها است. این تابلو ها دارای منبع تغذیه خارجی هستند و در مورد پلاک تغذیه ی آنها از آیفون تامین میگردد. در صورت نیاز میتوان به آنها فلشر اضافه کرد. این تابلو ها به صورت یک طرفه قابل اجرا هستند. پشت این تابلو ها  باز نبوده ولی قابلیت سرویس شدن دارند.

DSC_0400

DSC_0399

تابلوی تک لایه اداری

از این نوع تابلو برای نمایش عناوین اداری مانند مطب دکتر، پست، رختکن و … استفاده میشود. این تابلو ها همانند پلاک دارای قاب هستند. این تابلو ها دارای منبع تغذیه خارجی هستند و در صورت نیاز میتوان به آنها فلشر اضافه کرد. این تابلو ها به صورت یک طرفه قابل اجرا هستند. پشت این تابلو ها  باز بوده و قابلیت سرویس شدن دارند.

تصاویر به زودی اضافه خواهند شد.

تابلوی تک لایه پشت شیشه ای بدون قاب فریملس

این تابلو ها فاقد قاب هستند و به منظور عدم اشغال دید داخل مغازه دورگیری شده اند، این تابلو ها دارای منبع تغذیه خارجی هستند و در صورت نیاز میتوان به آنها فلشر اضافه کرد. این تابلو ها به صورت یک طرفه قابل اجرا هستند. پشت این تابلو ها  باز بوده و قابلیت سرویس شدن دارند.

تصاویر به زودی اضافه خواهند شد.

تابلوی اپاکو قاب دار

از این تابلو ها برای نمایش متون و آرم های چند رنگ و شکل های مختلف استفاده میشود. این تابلو ها دارای قاب، منبع تغذیه خارجی، واحد کنترل رنگ هوشمند هستند و در صورت نیاز میتوان به آنها فلشر اضافه کرد. این تابلو ها به صورت یک طرفه و دو طرفه قابل اجرا هستند. ساختار این تابلو ها به صورت چند لایه و پیچیده است ولی قابلیت سرویس شدن دارند.

DSC_0239

DSC_0238

تابلوی اپاکو پشت شیشه ای بدون قاب فریملس

این تابلو ها فاقد قاب هستند و به منظور عدم اشغال دید داخل مغازه دورگیری شده اند، نوشته در این تابلو ها به صورت بزرگ و قابل خواندن از فواصل زیاد و به صورت یک دست است، این تابلو ها دارای منبع تغذیه خارجی و واحد کنترل رنگ هوشمند هستند و در صورت نیاز میتوان به آنها فلشر اضافه کرد. این تابلو ها به صورت یک طرفه قابل اجرا هستند. پشت این تابلو ها  باز نبوده ولی قابلیت سرویس شدن دارند.

20160603_192853

20160606_205956

تابلو های ابعاد بزرگ (بیشتر از ۱ متر در یک متر)

تابلو های LED بیشتر از ۱ متر در ۱ متر به صورت تکه تکه کار خواهند شد. تمامی موارد بالا به صورت ابعاد بزرگ قابل اجراست ولی هزینه ی تابلو های بالا ۱ متر در ۱ متر بالا خواهد شد. در صورت نیاز تماس حاصل نمایید.

DSC_0371

DSC_0378

نحوه ی سفارش

دیگر سفارش تابلو LED پذیرفته نمیشود سوال نفرمایید.

کلیه ی تصاویرمربوط به پروژه های اختصاصی انجام  شده توسط این مجموعه هستند.

ابوالفضل خزائی

145 مطلب منتشر شده

سلام من ابوالفضل خزائی میزبان شما در این سایت هستم، یک مهندس و مدرس الکترونیک با دو دهه تجربه در زمینه ی مهندسی الکترونیک، مکانیک و مکاترونیک. در این سایت سعی کردیم با آموزش های رایگان راهنمای شما باشیم و با دوره های تخصصی مختلف آموزگار شما باشیم تا شما را با کمترین مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن وارد بازار کار کنیم و به نتیجه مطلوب برسانیم. امیدواریم از مطالب ما نهایت لذت و استفاده را ببرید.

درباره این مطلب نظر دهید !