سایت در حال بارگذاری است ...
info@aktronics.net هر روز 9 صبح الی 4 بعد از ظهر بجز پنجشنبه و جمعه ایران، تهران

لامپ LED خودرویی مدل T5 یا 286 اوپن سورس

لامپ مدل T5 که به نام ۲۸۶ نیز شناخته می شود یکی از رایج ترین لامپ های استفاده شده در صنعت خودرو سازی است. در این پست برای این مدل لامپ یک جایگذین LED طراحی و به صورت اوپن سورس منتشر کردیم. استفاده و حتی تولید این لامپ با رعایت در نظر گرفتن سورس و عدم حذف طراح نام اصلی آزاد است. برای مشاهده ویدیو های مربوط به این پست به اینستاگرام مراجعه نمایید.

ویدیو مرتبط با این پست

دانلود سورس

برای دانلود سورس این پروژه در اینجا کلیک کنید. این برد در برنامه التیوم دیزاینر طراحی شده است. برای تولید این برد سورس را به تولید کننده مدار ارائه نمایید. فایل گربر نیز برای راحتی تولید اضافه شده است.

 

کپی رایت

استفاده از این برد به هر شکل آزاد است و امکان تولید و فروش برد مونتاژ شده نیز وجود دارد. فقط در صورت بازنشر ذکر سورس اصلی فراموش نشود.

ابوالفضل خزائی

145 مطلب منتشر شده

سلام من ابوالفضل خزائی میزبان شما در این سایت هستم، یک مهندس و مدرس الکترونیک با دو دهه تجربه در زمینه ی مهندسی الکترونیک، مکانیک و مکاترونیک. در این سایت سعی کردیم با آموزش های رایگان راهنمای شما باشیم و با دوره های تخصصی مختلف آموزگار شما باشیم تا شما را با کمترین مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن وارد بازار کار کنیم و به نتیجه مطلوب برسانیم. امیدواریم از مطالب ما نهایت لذت و استفاده را ببرید.

درباره این مطلب نظر دهید !