سایت در حال بارگذاری است ...
info@aktronics.net هر روز 9 صبح الی 4 بعد از ظهر بجز پنجشنبه و جمعه ایران، تهران

پروژه ی مادچیپ کپی خور گیم کیوب – کدنیم CENOCHIP

یکی از روش های رایج کپی خور کردن کنسول های بازی، استفاده از مادچیپ است. وظیفه ی مادچیپ جا زدن دیسک های رایتی به جای دیسک اصلی و اورجینال است. کنسول هایی مانند پلی استیشن یک، پلی استیشن دو، گیم کیوب و … با استفاده مادچیپ کپی خور شده اند و تا به امروز مادچیپ در عرصه ی گیمینگ جایگاه مناسبی را حذف کرده است. مادچیپ CENOCHIP برای کپی خور کردن کنسول گیم کیوب تولید شده است. در ادامه با این مادچیپ بیشتر آشنا خواهیم شد.

مادچیپ کپی خور گیم کیوب وظیفه ی دور زدن سیستم امنیتی کنسول گیم کیوب را به عهده دارد. این مادچیپ با دور زدن سیستم امنیتی کنسول گیم کیوب امکان اجرای بازی های کپی را روی این کنسول فراهم می کند. همچنین این مادچیپ امکان اجرای بازی های ریجن های مختلف را نیز امکان پذیر می سازد. این مادچیپ به لنز دستگاه فشاری وارد نمی کند و سخت افزار کنسول آسیبی نمی زند در نتیجه استفاده از آن کاملا بی خطر است.

 چگونه مادچیپ کپی خور گیم کیوب را نصب کنیم؟

نصب این مادچیپ نسبتا راحت است. می توانید با باز کردن کنسول و دسترسی به درایو این کنسول به راحتی این مادچیپ را روی کنسول نصب کنید. کافیست تمامی شش پین مربوطه را طبق نقشه ی زیر بر روی برد درایور این کنسول نصب کنید. بعد از نصب مادچیپ، کنسول را روشن کنید. ابتدا باید چراغ قرمز روشن شود و بعد از یک بار چشمک زدن، چراغ قرمز خاموش و چراغ آبی روشن شود. چنانچه این فرایند طی شود نصب مادچیپ به صورت صحیح انجام شده است. همچنین میتوانید کنسول خود را برای ما ارسال کنید تا مادچیپ روی آن نصب شود.

 چگونه مادچیپ کپی خور گیم کیوب را تهیه کنیم؟

برای اطلاعات بیشتر و تهیه ی این کارتریج از طریق صفحه ی تماس با ما در ارتباط باشید.

ابوالفضل خزائی

145 مطلب منتشر شده

سلام من ابوالفضل خزائی میزبان شما در این سایت هستم، یک مهندس و مدرس الکترونیک با دو دهه تجربه در زمینه ی مهندسی الکترونیک، مکانیک و مکاترونیک. در این سایت سعی کردیم با آموزش های رایگان راهنمای شما باشیم و با دوره های تخصصی مختلف آموزگار شما باشیم تا شما را با کمترین مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن وارد بازار کار کنیم و به نتیجه مطلوب برسانیم. امیدواریم از مطالب ما نهایت لذت و استفاده را ببرید.

درباره این مطلب نظر دهید !