سایت در حال بارگذاری است ...
info@aktronics.net هر روز 9 صبح الی 4 بعد از ظهر بجز پنجشنبه و جمعه ایران، تهران

پروژه ی دریم باکس – کدنیم DREAMBOX

امروزه لنز تمامی کنسول های سگا دریم کست یا با توجه به سال ساخت و طول عمر آن ها دچار مشکل و خرابی است یا بخاطر استفاده از سی دی های غیر اورجینال. به صورت کلی پیدا کردن دریم کستی که لنز سالم داشته باشد عملا غیر ممکن است. حتی دستگاه هایی که لنز مناسبی دارند نیز پس از مدتی از کار خواهند افتاد و با توجه به اینکه قطعات و لوازم جانبی جهت تعمیر این کنسول وجود ندارد. دریم باکس راه حل زنده کردن این کنسول برای بار دوم است. در ادامه با این پروژه بیشتر آشنا خواهیم شد.

با توجه به اینکه کنسول دریم کست دارای عناوین انحصاری بسیار زیبا و طرفداران بسیار زیادی است، تصمیم گرفتیم تا برای یک بار دیگر این کنسول محبوب را زنده کنیم. پروژه ی دریم باکس متشکل از چندین پروژه ی کوچک است که در نهایت امکانات ویژه ای را به این کنسول اضافه می کنند. اولین و مهم ترین ویژگی این پروژه عدم نیاز به لنز دستگاه است. این فرایند با استفاده از ای سی و بایوس ویژه ای فراهم می شود که روی مادربرد کنسول نصب می شود.

بعد از حذف لنز، روی دستگاه هاردی نصب خواهد شد که کلیه ی عناوین منتشر شده برای دریم کست روی آن قرار دارند. با توجه به اینکه عناوین به صورت مستقیم از روی هارد لود می شوند سرعت اجرای بازی ها بسیار بالاست و عملا فرایند لودینگ در بازی ها وجود ندارد. علاوه بر این ویژگی ها، خروجی های رایج RCA و VGA جایگذین کابل تصویر دریم کست شده اند تا با توجه به عدم وجود لوازم جانبی این کنسول، اتصال آن به تلویزیون و مانیتور راحت تر شود.

همچنین کلید های ارتباطی مانند تنظیم بایوس، خاموش/روشن کردن هارد، کلید ریست کنسول و کلید تنظیم خروجی تصویر در نظر گرفته شده اند تا استفاده از دریم باکس راحت تر شود.

چگونه دریم باکس را تهیه کنیم؟

بدلیل پیچیدگی ها و مهارت های لازم جهت اتصال کنسول دریم کست به دریم باکس این فرایند به صورت تخصصی توسط تیم رویال گیم انجام می شود و امکان ساخت دریم باکس توسط هر کسی امکان پذیر نیست. جهت تهیه ی دریم باکس میبایستی کنسول دریم کست خودتان را برای ما ارسال کنید یا می توانید یک کنسول دریم کست به همراه دریم باکس از ما تهیه کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید دریم باکس می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما در ارتباط باشید.

ابوالفضل خزائی

145 مطلب منتشر شده

سلام من ابوالفضل خزائی میزبان شما در این سایت هستم، یک مهندس و مدرس الکترونیک با دو دهه تجربه در زمینه ی مهندسی الکترونیک، مکانیک و مکاترونیک. در این سایت سعی کردیم با آموزش های رایگان راهنمای شما باشیم و با دوره های تخصصی مختلف آموزگار شما باشیم تا شما را با کمترین مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن وارد بازار کار کنیم و به نتیجه مطلوب برسانیم. امیدواریم از مطالب ما نهایت لذت و استفاده را ببرید.

درباره این مطلب نظر دهید !