سایت در حال بارگذاری است ...
info@aktronics.net هر روز 9 صبح الی 4 بعد از ظهر بجز پنجشنبه و جمعه ایران، تهران

راهنمای کامل بازی Resident Evil 7: Biohazard

عنوان Resident Evil 7: Biohazard با هدف خارج کردن سری Resident Evil از یکنواختی و برگرداندن آن به ریشه های اصلی این سری و ترسناک کردن این سری بازی در تاریخ سه شنبه پنجم بهمن ماه سال ۱۳۹۵ برای رایانه های شخصی، کنسول پلی استیشن چهار و کنسول ایکس باکس وان منتشر شد. این بازی تا حد زیادی توانست حس ترس و جذابیت نسخه های اولیه ی این سری را مخاطب برگرداند و از امتیاز بالایی برخوردار شد.

 

کاراکتر های اصلی بازی

شناخت کاراکتر های اصلی در هر بازی به شما کمک می کند تا دوست را از دشمن تشخیص دهید و در مواقع مواجهه با شخصیت های مختلف عملکرد مناسب و متناسب با آن شخصیت را داشته باشید. همچنین شناخت شخصیت های منفی و دشمنان شما، به شما این امکان را خواهد داد تا با تکنیک و استراتژی خاصی با آن ها مقابله کنید و با توجه به موقعیت بیشترین بازدهی و بهترین عملکرد را از خودتان نشان دهید.

Eveline Mia Winters Ethan Winters
اِوِلینمارموز اصلی میا وینترزهمسر ایتان ایتان وینترزشخصیت اصلی
Lucas Baker Marguerite Baker Jack Baker
لوکاس بیکرجزء دشمنان اصلی مارگاریت بیکرجزء دشمنان اصلی جک بیکرجزء دشمنان اصلی
Alan Douglas David Anderson Zoe Baker
آلن داگلاسهمکار سابق میا دیوید اندرسونپلیس جوون مرگ زوئی بیکرمتحد و راهنمای شما

 

نکات مهم قبل از شروع کردن بازی

به صورت خلاصه می توان گفت ذهن خود را از مشغله ها و مشکلات روزمره خالی کنید و از ابتدای بازی خود را به جای بازیکن اصلی قرار دهید تا بتوانید در طول بازی حس و تجربه ی مناسبی از این بازی داشته باشید. معماهای بازی را حل کنید و داستان بازی را طوری حس کنید که انگار خود شما در بازی هستید. از وقایع بازی آگاه باشید و حس ترس را به صورت مناسب تجربه نمایید. بجز این موارد، از بازی خودتان لذت ببرید. در زیر راهنمایی از نحوه ی گرفتن تروفی های سخت بازی وجود دارد که ممکن است به کار شما بیایند.

 

اولین نفر در کلاس علوم (۱st Place at the Science Fair)

برای گرفتن این تروفی باید تمامی آیتم های قابل ساختن به وسلیه ی “Chem Fluid” و “Strong Chem Fluid” را بسازید. جدول زیر نشان دهنده لیست کامل آیتم هایی است که شما باید بسازید. ساخت این هشت آیتم بسیار راحت است. تنها کاری که باید انجام دهید دقت در مصرف این آیتم ها از ابتدای بازی است. در صورتی که از یک آیتم بیش از دو یا چند بار بسیازید ممکن است، در ساخت تمامی این هشت مورد با کمبود آیتم مواجه شوید.

Ingredient #2 + Ingredient #1 = Item you get
Chem Fluid + Herb = First Aid Med Kit
Chem Fluid + Gunpowder = Handgun Ammo
Chem Fluid + Solid Fuel = Burner Fuel
Chem Fluid + Supplements = Psychostimulants
Strong Chem Fluid + Herb = Strong First Aid Med Kit
Strong Chem Fluid + Gunpowder = Enhanced Handgun Ammo
Strong Chem Fluid + Solid Fuel = Flame Rounds
Strong Chem Fluid + Supplements = Neuro Rounds

قبل از دسر (Out Before Dessert)

گرفتن این تروفی آسان است فقط کافیست با بدست آوردن این نوار بازی خود را ذخیره کنید، یک بار با داستان آن آشنا شوید و بتوانید معماهای آن را حل کنید. سپس موارد کاملا ضروری را به خاطر بسپارید و بعد از آن یک بار دیگر آن ها را در این نوار انجام دهید و به نتیجه ی مطلوب برسید. بیشتر از این در مورد این تروفی توضیح داده نخواهد شد تا بازی جذابیت خود را حفظ کند.

آدم باش، برش گردون عقب (Be Kind, Please Rewind)

برای گرفتن این تروفی کافیست از جا آن ها با خبر باشید یا کل بازی را یک بار روی سطح سختی آسان بدون اینکه از بازی خارج شوید انجام دهید. این تروفی بیشتر زمان بر است تا سخت و قابل گرفتن است.

پلیکان ها در جیبتن (Pelicans in Your Pocket)

روی حالت آسان یا معمولی ۱۸ سکه ی عتیقه در بازی وجود دارد که برای گرفتن این تروفی باید همه ی آن ها را پیدا کنید. راهنمای کاملی به همراه تصاویر از موقعیت و جای این سکه ها در نقشه تهیه شده بود ولی متاسفانه بدلیل مشغله ی بالا و کاهش وقت آزاد امکان انتشار این موارد وجود ندارد، با کمی دقت می توانید این موارد را پیدا کنید یا با استفاده از ویدیو های موجود در اینترنت این بخش را تکمیل کنید.

پلیکان های عصبی (Mad Pelicans)

روی حالت دیونه خونه ۳۳ سکه ی عتیقه در بازی وجود دارد که برای گرفتن این تروفی باید همه ی آن ها را پیدا کنید، جای این سکه ها با جای سکه های حالت آسان یا معمولی فرق دارد و یکسان نیست. راهنمای کاملی به همراه تصاویر از موقعیت و جای این سکه ها در نقشه تهیه شده بود ولی متاسفانه بدلیل مشغله ی بالا و کاهش وقت آزاد امکان انتشار این موارد وجود ندارد، با کمی دقت می توانید این موارد را پیدا کنید یا با استفاده از ویدیو های موجود در اینترنت این بخش را تکمیل کنید.

شیطان در جزئیات است. (The Devil Is in the Details)

در بازی ۳۳ فایل قابل خواندن یا همان نوشته وجود دارد که برای گرفتن این تروفی باید همه ی آن ها را بدون اینکه از ابتدا تا انتهای بازی از بازی خارج شوید؛ پیدا کنید. راهنمای کاملی به همراه تصاویر از موقعیت و جای این فایل ها در نقشه تهیه شده بود ولی متاسفانه بدلیل مشغله ی بالا و کاهش وقت آزاد امکان انتشار این موارد وجود ندارد، با کمی دقت می توانید این موارد را پیدا کنید یا با استفاده از ویدیو های موجود در اینترنت این بخش را تکمیل کنید.

آقای هیچ کجا (Mr. Nowhere)

در بازی ۲۰ مجسمه ی کوچک “Mr. Everywhere” وجود دارد که برای گرفتن این تروفی باید همه ی آن ها را پیدا کنید و با شلیک به آن ها، آن ها را خراب کنید. راهنمای کاملی به همراه تصاویر از موقعیت و جای این مجسمه ها در نقشه تهیه شده بود ولی متاسفانه بدلیل مشغله ی بالا و کاهش وقت آزاد امکان انتشار این موارد وجود ندارد، با کمی دقت می توانید این موارد را پیدا کنید یا با استفاده از ویدیو های موجود در اینترنت این بخش را تکمیل کنید.

فقط منو از اینجا ببرید. (Just Get Me Outta Here)

در اصل اتمام این بازی زیر چهار ساعت اصلا سخت نیست، فقط باید بدونید در هر جای بازی چه کاری رو لازمه که انجام بدید و کجا باید برید. اگر در اتمام بازی زیر چهار ساعت مشکل دارید، این راهنما میتونه بهتون کمک کنه تا بدون دردسر بازی رو زیر چهار ساعت تکمیل کنید. بازی رو روی درجه سختی آسان یا معمولی شروع کنید، از ماشین که پیاده شدید مسیر جلوتون رو مستقیم برید تا به یک در آهنی بزرگ قفل برسید. ادامه ی راه شما در اینجا مسیر سمت چپی است، اون رو ادامه بدید تا به جایی برسید که جک رو ببینید. باز هم مسیر رو ادامه بدید تا به مهمان سرا (Guest House) برسید.

از در اصلی مهمان سرا که نیمه باز هست وارد خانه بشید و کل مسیر رو به سمت دیگر خانه با دویدن ادامه بدید تا به یک در قهوه ای رنگ قفل برسید. در اینجا برگردید و در سفید رنگی که پشت سرتون هست رو باز کنید. وارد اتاق بشید و به سمت شومینه برید، با زدن R3 روی زمین بنشینید و دستگیره داخل شومینه رو بکشید بعد از اون وارد در مخفی بشید. داخل در مخفی از نبردبان پایین برید، مسیر رو مستقیم ادامه بدید تا برسید به یک در آهنی قفل و میا که در اتاق زندانی شده است. حالا از روی میز سمت چپتون قیچی آهن بر رو بردارید، زنجیر را بشکنید و میا را آزاد کنید. جلو برید و با میا صحبت کنید، در ادامه میا شما رو راهنمایی خواهد کرد. زمانی که میا به بر روی مبل نشست با اون صحبت کنید و وارد اتاق دیگر بشید و مجددا به نزد میا بروید. خواهید دید که میا دیگر آنجا نیست و راه جدید باز شده است.

مسیر را از راه جدید ادامه بدید و وارد سرویس بهداشتی بشید، نگاهی به اطراف بیاندازید و آیتم های قابل استفاده را بردارید سپس به دری که تازه از آن وارد شدید بر گردید و با میا مواجه شوید. زمانی که میا به شما حمله میکنه دفاع کنید، تبر را از روی زمین بردارید و به اون حمله کنید. زمانی که از دست میا خلاص شدید تلفن داخل راهرو زنگ خواهد زد، به تلفن جواب بدید و به راه خودتون ادامه بدید. چنانچه تا به اینجای کار خوب پیش آمده باشید زمان شما حدودا پانزده دقیقه گذشته است. با استفاده از دکمه ی Option و انتخاب گزینه ی Stats می توانید زمان بازی خود را جلوی گزینه ی Playtime مشاهده کنید.

بعد از پاسخ به تلفن در قهوه ای رنگ انتهای راهرو باز خواهد شد. بعد از ورود از آن به قبل از آَشپزخانه برگردید و با قیچی آهن بر زنجیر قفل کمد را بکشنید و از داخل آن فیوز را بردارید. به اتاقی که در آن شومینه داشت برگردید و از فیوز روی دیوار استفاده کنید. به راهروی اصلی برگردید، در اینجا میا به شما حمله خواهد کرد و دست شما را قطع خواهد کرد. دست قطع شده را بردارید و از پله ها بالا بروید. دکمه ی Start روی دیوار را بزنید و از پله های زیرشیروانی بالا بروید.

بعد از اینکه از پله های زیر شیروانی بالا رفتید از اولین اتاق اسلحه و تیر های آن را بردارید. از انتهای راهرو سعی کنید از نبردبان بالا بروید، در اینجا میا در بالای پله ها در با اره برقی منتظر شما است پس از نبردبان پایین بیایید و از آن فاصله بگیرید. بعد از اینکه میا روی سطح اتاق قرار گرفت با استفاده از L2 نشانه گیری کنید و با R2 به اون تیر بزنید. سعی کنید تمامی تیر های شما هدشات یا شکلیک به سر آن باشد تا هر چه سریع تر از پا در بیاید. بعد از اینکه میا از پا در اومد کمی در آنجا بچرخید تا با جک مواجه شوید که به شما بگوید : “به خانواده ما خوش اومدی پسرم”. زمان مناسب تا به اینجای کار بیست دقیقه است.

بعد از اینکه همه از سر میز بلند شدند و هر کی رفت سمت خودش، ایتان خودش رو آزاد میکنه و از اینجا به بعد کنترل بازی در دست شماست. پشت سر پیرزن ویلچری یک در بزرگ هست اون رو باز کنید، به سمت چپ برید انتهای راهرو بچرخید و کمی صبر کنید جک رو مشاهده خواهید کرد که به سمت پنجره میره، در اینجا برگردید و در آشپزخانه را باز کنید. به سمت گاراژ برید و روی پله های گاراژ کمین کنید تا جک وارد آشپزخانه بشود. بعد از اینکه جک وارد آشپزخانه شد، به جایی در راهرو که جک را مشاهده کردید برید و کلید رو از روی میز بردارید. به سمت آشپزخانه برید و در اتاق بعد ازآشپزخانه کلید را روی دریچه روی زمین استفاده کنید. وارد دریچه بشید و از سمت دیگر اون بیرون بیاید.

تلفن رو جواب بدید و از اتاق خارج بشید. به سمت در سالن اصلی برید و بعد از اون به سمت گاراژ برگردید. با پلیس جوان صحبت کنید و چاقو رو ازش بگیرید و از پله های گاراژ به سمت پایین برید و با استفاده از چاقو چسب کلید در گاراژ رو باز کنید و آماده مبارزه با جک بشید. از سمت راستتون کلید رو بردارید و با استفاده از ماشین جک رو هی زیر بگیرید و در نهایت هم نزدیک ماشین نگهش دارید تا ماشین منفجر بشه و جک از پا  دربیاد. از نبردبان بالا برید و قاب عکس رو بررسی کنید. پیچ پشت اون رو باز کنید و قطعه فلزی رو بگیرید. به سمت در سالن اصلی برید و با استفاده از قطعه فلزی در رو باز کنید. تا اینجای بازی زمان مناسب سی دقیقه خواهد بود.

در بخش بعدی اولین کاری که می کنید، پاندول ساعت رو بردارید و به بخش قبلی برگردید و پاندول رو روی ساعت بخش قبل وصل کنید و اولین سر سگ فلزی رو بگیرید. به سالن اصلی برگردید و سر رو روی در حیاط نصب کنید و به تلفن جواب بدید. از پله ها بالا برید و در سمت چپ را باز کنید و به سمت راست برید، از در وسطای بالکن وارد بشید و از توی کتابخانه کتاب بزرگ نارنجی رنگ را بردارید و بازش کنید. سر دوم سگ را از داخل کتاب بردارید و از در دیگر اتاق خارج شوید و در اتنهای سمت راست راهرو وارد حمام بشوید. با خالی کردن آب وان جسم چوبی مربوط به اتاق سایه ها را بردارید و از دست جک فرار کنید.

به سالن اصلی برگردید و سر دوم سگ را روی در نصب کنید و با استفاده از جسم چوبی سکوی سایه ها در مخفی را باز کنید و مسیر را از داخل شکاف ادامه دهید. در اتاق جدید در سمت چپ را باز کنید و سپس در رو به رویتان را باز کنید و در بخش انتهایی اتاق در قسمت سیاه رنگ را باز کنید. راهروی سمت راست را ادامه دهید و از پله ها پایین بروید و وارد زیرزمین بشوید. در زیر زمین راهتون رو به صورت مستقیم ادامه بدید تا به یک در سفید در سمت راست برسید. وارد اتاق سوزاندن اجساد بشید و کلید را از اولین محفظه بردارید. برای باز کردن این محفظه ابتدا محفظه ی آخری و سپس محفظه ی سوم که جای دست قرمز رنگ روی آن است را باز کنید. سپس درب محفظه ی اول باز خواهد شد و می توانید کلید را بردارید. حال برگردید و در انتهای موتور خانه را باز کنید و وارد آن بشید. بعد از باز کردن در مسیرتان را مستقیم ادامه بدهید تا سر سوم سگ را بدست بیاورید. به سالن اصلی برگردید و در حیاط را باز کنید. مدت زمان بازی تا به اینجا یک ساعت گذشته است.

بعد از ورود به حیاط وارد تریلر زوئی بشید و تلفن را جواب بدید. بعد از تلفن از تریلر خارج بشید و از مسیر سمت راست حیاط وارد خانه ی قدیمی بشید. بعد از ورود به خانه قدیمی وارد در سمت راست بشید و بعد از نابود کردن لونه ی حشرات وارد کانال انتهایی اتاق بشید. جسم چوبی مربوط به سکوی سایه ها را از روی میز بردارید و به اتاق حاوی سکوی سایه ها در خانه قدیمی برید و از جسم چوبی روی سکو استفاده کنید. بعد از باز شدن در مخفی مسیر را به سمت دیگر خانه قدیمی ادامه دهید. در بخش دیگر انتهای مسیر روی زمین یک سوراخ وجود دارد، وارد آن شوید و از انتهای آن هندل رو بردارید. از سوارخ خارج شوید و هندل را روی مکانیزم جلویتان استفاده کنید تا راه ساده تری به بخش دیگر خانه قدیمی باز شود. از راه باز شده به سمت دیگر بروید و از هندل روی مکانیزم واقع بر روی سکوی تالاب استفاده کنید. به سمت دیگر بروید و کلید کلاغی را بردارید. با کلید کلاغی به بخش دوم خانه ی قدیمی بروید و در طبقه دوم را باز کنید. تلفن را جواب دهید و مسیرتان را ادامه دهید تا به مکانیزم در برسید. آن را بررسی کنید و به جایی که با مارگاریت مبارزه کردید برگردید. داخل گودال مارگاریت فانوس را به خودش خواهد برد. مسیر را از داخل گودال ادامه دهید و از سمت دیگر خارج شوید. داخل گلخانه با مارگاریت مبارزه کنید و فانوس را بدست بیاورید.

به بخش قبلی برگردید و با استفاده از فانوس در را باز کنید و از انتهای مسیر دست D-002 را بدست بیاورید. با همراه داشتن دست به تریلر زوئی برگردید و به تلفن جواب دهید و در یخچال را باز کنید. پشت سر پلیس جوان یک نوشته هست که گفته… . به اتاقی که در آن جنازه ی پلیس جوان آویزان بود برگردید.(زیرزمین بعد از موتور خانه اتاق سمت راست جایی که با جک مبارزه کردید بالای پله ها) کلید مار رو از روی جسد پلیس جوان بردارید و به طبقه ی دوم سالن اصلی بروید. با استفاده از کلید مار در اتاق کودکان را باز کنید و با بررسی چراغ خواب و زدن دکمه ی مخفی آن نبردبان را باز کنید. با استفاده از نبردبان به زیر شیروانی برید و با استفاده از سکوی سایه ها کلید قرمز رنگ را بدست بیاورید. به طبقه دوم سالن اصلی برگردید و با استفاده از کلید مار در سمت راست را باز کنید. ساعت روی میز را روی یک و ربع و سپس ده و ربع قرار دهید تا تخت کنار رود و راه مخفی باز شود. مسیر را مستقیما ادامه دهید تا به زیرزمین برسید و از روی میز کلید آبی را بردارید. به حیاط بروید و با استفاده از کلید قرمز و کلید آبی در را باز کنید و مسیر را مستقیما ادامه دهید تا به یک تلویزیون برسید. ویدیو را مشاهده کنید. تا به اینجای کار زمان بازی برای من دو ساعت گذشته است.

در ادامه بعد از ویدیوی لوکاس وارد طویله خواهید شد، رمز را از روی جسد سوخته شده برخواهید داشت و وارد معمای لوکاس خواهید شد. برای حل معمای لوکاس، شمع را بردارید. از زیر آب رد بشید تا دیالوگ ها فعال بشند. گاز رو روشن کنید و شمع رو روی گاز روشن کنید. به اتاق آخر برید و طناب رو با شمع بسوزونید. در اتنها اتاق رمز قفل را وارد کنید. (LOSER) شیر فلکه را بردارید و در اتاقی که کیک در آن است شیر آب را ببندید. مجددا شمع را با گاز روشن کنید. شمع را روی کیک بذارید. حال بمبی که لوکاس داخل اتاق پرت کرده است را از شکاف روی دیوار به سمت خودش پرت کنید. بعد از انفجار از راه باز شده، از توی صندوق وسایلی که میخواید رو به همراه دست و سر D-002 بردارید و راه رو ادامه بدید تا به میا و زوئی برسید. سرم ها رو از زوئی بگیرید، با جک مبارزه کنید و یکی از سرم ها رو بهش تزریق کنید. بین میا و زوئی یکی رو انتخاب کنید و سوار بر قایق از این بخش بازی خارج شوید. زمان بازی تاکنون دو و نیم ساعت گذشته است.

با شروع بازی به عنوان میا راه خودتون رو مستقیما ادامه بدید تا به جایی برسید که ایتان توسط یک توده ی سیاه ربوده شود. راهتون رو مستقیم ادامه بدید و از پله ها بالا برید. در آهنی انتهای مسیر را باز کنید، بعد از ورود به اتاق دریچه ی بسته را بررسی کنید و خاطره ی کشتی را ببینید. دریچه باز خواهد شد وارد دریچه شوید و از انتهای دیگر آن خارج شوید. مسیر را مستقیما ادامه دهید، در را باز کنید و وارد بخش شکسته شده ی کشتی بشوید. در سمت چپ از پله ها بالا بروید و مسیر را مستقیم ادامه دهید تا به بخش اصلی کشتی برسید، فیوز را از داخل اتاق سمت چپ بردارید و با استفاده از آن در پلکان کشتی را باز کنید. به طبقه ی سوم بروید و نواری را که اِوِلین برای شما تدارک دیده است را مشاهده کنید.

با شروع نوار از اتاق خارج بشید و مسیر رو ادامه بدید تا به یک توده ی سیاه برسید و کدکس رو ریست کنید. از اتاق خارج بشید، برگردید و مسیر رو به سمت چپ ادامه بدید تا به یک آسانسور برسید. بعد از اینکه اِوِلین سوار آسانسور شد دکمه ی اون رو بزنید تا به طبقه ی شما برگرده، سوارش بشید و به طبقه ی S2 برید. مسیر رو مستقیم ادامه بدید تا جایی که میا با اَلِن تماس میگیره و میگه فکر کنم اِوِلین اینجاست. از اتاق انتهای بازی اسید(corrosive) رو بردارید و قفل در رو باز کنید و وارد در بشید. بعد از اینکه با اِوِلین صحبت کردید برگردید و کل مسیر رو به سمت آسانسور برید و سوار آسانسور به طبقه سوم برید. وسط راه آسانسور خراب میشه، با پله ها از طبقه دوم به طبقه سوم برید و اَلِن رو پیدا کنید. بعد از پیدا کردن اَلِن وارد اتاق بعدی بشید و با لپ تاپ ویدیو رو ضبط کنید. بعد از ضبط ویدیو مسیر رو ادامه بدید تا به کات سین برید و به زمان حال برگردید.

وارد شفت آسانسور بشید و از نبردبان بالا برید، از اتاق کاپیتان کشتی نقشه و آچار رو بردارید و به شفت آسانسور برگردید. با استفاده از آچار پیچ سقف را باز کنید و به داخل آسانسور برید. از طبقه دوم اتاق سمت راست اسید را بردارید و به طبقه سوم برگردید. با استفاده از اسید در بخش نگه داری از مریض ها رو باز کنید و در انتهای اتاق کابل رو بردارید. به طبقه ی اول برید و فیوز رو از روی در بردارید و از سوراخ آسانسور بالا برید. کابل و فیوز رو نصب کنید و به طبقه ی S2 برید. در انتهای مسیر ایتان رو از داخل توده ی سیاه رنگ آزاد کنید. تا به این جای بازی سه ساعت از زمان گذشته است.

بعد از اینکه کنترل بازی را به وسیله ی ایتان به دست گرفتید، راهتون رو ادامه بدید تا به یک خونه نسبتا مخروبه برسید. از نبردبان بالا برید و از داخل صندوق وسایل مورد نیاز خودتان را بردارید و به سمت تونل های زیر زمینی معدن حرکت کنید. داخل تونل های زیرزمینی مسیر کاملا مشخصه و احتمال گم شدن بسیار پایین هست. با استفاده از سمپلی(Eveline Tissue Samples) که میا بهتون داد، عامل مخرب اعصاب (Neurotoxin) رو بدست بیاورید. به مهمان سرا برگردید، اِوِلین رو پیدا کنید و از عامل مخرب اعصاب روش استفاده کنید. بازی تمام شده و با توجه به تمام خطاهای خودم و شش بار مردن(عدم استفاده از آیتم های بهبود وضعیت جهت گرفتن تروفی مربوطه) فقط سه و نیم ساعت طول کشید.

مدیریت منابع (Resource Manager)

گرفتن این تروفی بسیار ساده است. بازی را روی حالت آسان شروع کنید و تا زمانی که دسترسی به صندوق آیتم ها در بازی اجباری نشده است به آن دست نزنید. اولین بار قبل از معمای تولد لوکاس است. دومین بار بعد از معمای تولد لوکاس است و سومین بار بعد از خارج شدن از کشتی به عنوان ایتان. اگر با بازی آشنا باشید و قشنگ دقت کرده باشید حرف های من یعنی تمامی مسیری را که با میا در کشتی هستید نباید به هیچ کدام از صندوق های نگه داری آیتم دست بزنید و تنها فردی که در بازی از این صندوق ها استفاده می کند ایتان است. با زدن دکمه ی Option روی دسته و انتخاب گزینه ی Stats می توانید تعداد دفعاتی که صندوق آیتم ها را باز کردید را جلوی گزینه ی Item Box Opened مشاهده کنید.

روش راه برو (Walk it Off)

گرفتن این تروفی در شرایط معمولی انقدر ها هم ساده نیست ولی قابل گرفتن هست. در صورتی که دسترسی به تیر بی نهایت و یا اره ی گرد نداشته باشید، گرفتن این تروفی میتواند کمی دردناک باشد ولی خود من در حالت سختی آسان تنها با استفاده از یک آیتم بهبود دهنده توانستم این تروفی را بگیرم. توصیه ای که می توانم بکنم این هست که سعی نکنید این سه تروفی آخر را باهم بگیرید چرا که ممکن است برای شما عذاب آور بشوند ولی میتوانید هر کدوم را به صورت تکی به راحتی دریافت کنید. تنها کاری که باید انجام بدید استفاده نکردن از بیش از سه آیتم بهبود وضعیت است که این شامل تمامی آیتم هایی که وضعیت سلامتی را بهبود می دهند می شود. البته استروید جزء این موارد نیست ولی می تواند برای شما نقش این آیتم ها را ایفا کند. استفاده از تیر بی نهایت و اره ی گرد می تواند بسیار مفید باشد و کار شما را به مراتب آسان تر کند. با زدن دکمه ی Option روی دسته و انتخاب گزینه ی Stats می توانید تعداد دفعاتی که از آیتم های بهبود وضعیت استفاده کردید را جلوی گزینه ی Healing Items Used مشاهده کنید.

ابوالفضل خزائی

145 مطلب منتشر شده

سلام من ابوالفضل خزائی میزبان شما در این سایت هستم، یک مهندس و مدرس الکترونیک با دو دهه تجربه در زمینه ی مهندسی الکترونیک، مکانیک و مکاترونیک. در این سایت سعی کردیم با آموزش های رایگان راهنمای شما باشیم و با دوره های تخصصی مختلف آموزگار شما باشیم تا شما را با کمترین مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن وارد بازار کار کنیم و به نتیجه مطلوب برسانیم. امیدواریم از مطالب ما نهایت لذت و استفاده را ببرید.

درباره این مطلب نظر دهید !