سایت در حال بارگذاری است ...
info@aktronics.net هر روز 9 صبح الی 4 بعد از ظهر بجز پنجشنبه و جمعه ایران، تهران

معرفی کامل بازی Project Resistance

بعد از انتشار چندین تصویر لو رفته از عنوان جدید کمپانی Capcom و حدسیاتی در رابطه با این بازی، کمپانی کپ کام به صورت رسمی در لحظاتی پیش اولین تریلر عنوان جدید سری رزیدنت اویل را با نام Project Resistance برای کنسول های بازی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و همچنین رایانه های شخصی معرفی و اولین تریلر این بازی را منتشر کرد. در ادامه با جزئیات بیشتری راجع به این بازی آشنا خواهیم شد.

جزئیات عنوان Project Resistance

عنوان جدید کمپانی Capcom تحت عنوان Project Resistance یک تجربه ی ترس و بقا (Survival Horror) آنلاین است که در دنیای رزیدنت اویل رخ می دهد. در این عنوان یک گروه چهارنفر برعلیه یک شخصیت مرموز تلاش می کنند تا از حوادثی که رخ می دهد نجات پیدا کنند. در این عنوان امکان بازی به عنوان شخصیت مرموز و یا یکی از چهار شخصیتی که سعی دارند نجات پیدا کنند وجود دارد.

هدف شخصیت مرموز جلوگیری از فرار و نجات یافتن چهار شخصیتی است که قصد نجات خود را دارند و هدف چهار شخصیت فرار از موقعیت و نجات جان خودشان. از آنجایی که هر پنج شخصیت بازی توسط بازیکنان واقعی کنترل می شوند و برای کنترل هیچ کدام از هوش منصوعی استفاده نشده است، حدس زده می شود که این بازی به مراتب سخت تر و جذاب تر از دشمنان کنترل شده توسط هوش مصنوعی خواهد بود.

 

حالت Mastermind

[Mastermind]

مسترمایند با استفاده از دوربین های نظارتی و تله هایی که کارگذاشته شده، گروهی از جوانانی که به صورت مخفیانه گروگان گرفته شده اند را تحت آزمایش قرار میدهد تا توانایی های آن ها را تحت استرس آزمایش کند و داده هایی را که لازم دارد بدست بیاورد.

[Cameras]

مسترمایند با استفاده از دوربین هایی که سراسر مجموعه نصب شده اند، رفتار آن ها را مشاهده می کند.

[Cards]

مسترمایند با استفاده از کارت هایی که در اختیار دارد، میتواند در طول مسیر تله ها و موجوداتی را قرار دهد و یا حتی از دوربین های مجموعه به عنوان سلاح استفاده کند.

[Creatures]

مسترمایند میتواند به صورت مستقیم کنترل زامبی ها و یا تایرنت (Mr X) را در دست بگیرد و به بازیکنان حمله کند.

حالت Survivors

[Survivors]

گروهی از جوانان با پیشینه های مختلف و دارای مهارت های مختلف توسط آمبرلا گروگان گرفته شده اند و تنها هدف این گروه نجات یافتن و فرار از موقعیت فعلی آن هاست. هماهنگی و همکاری کلید موفقیت آن هاست.

[Completing Stages]

دسترسی به اهداف فعلی مانند پیدا کردن آیتم های اساسی شانس نجات یافتن آن ها را افزایش میدهد.

[Time Limits and Respawns]

چنانچه یکی از بازیکن ها بیش از حد آسیب ببیند شروع به مردن می کند. بازیکنان دیگر می توانند آن را نجات دهند ولی اگر این کار را نکنند بازی کن از ابتدا شروع خواهد شد و میزان قابل ملاحظه ای زمان را از دست خواهد داد.

[Skills]

هر کدام از بازیکنان مهارت خاص خودشان را دارند که در مجموع مهارت های تمامی بازیکنان منجر به نجات یافتن و فرار از موقعیت خواهد شد.

گالری تصاویر

برای بزرگتر شدن تصاویر روی آن ها کلیک کنید.

تیز و اولین تریلر بازی

ابوالفضل خزائی

145 مطلب منتشر شده

سلام من ابوالفضل خزائی میزبان شما در این سایت هستم، یک مهندس و مدرس الکترونیک با دو دهه تجربه در زمینه ی مهندسی الکترونیک، مکانیک و مکاترونیک. در این سایت سعی کردیم با آموزش های رایگان راهنمای شما باشیم و با دوره های تخصصی مختلف آموزگار شما باشیم تا شما را با کمترین مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن وارد بازار کار کنیم و به نتیجه مطلوب برسانیم. امیدواریم از مطالب ما نهایت لذت و استفاده را ببرید.

درباره این مطلب نظر دهید !