سایت در حال بارگذاری است ...
info@aktronics.net هر روز 9 صبح الی 4 بعد از ظهر بجز پنجشنبه و جمعه ایران، تهران

پروژه AV کردن آتاری 2600 – کدنیم AVAT

در زمان انتشار کنسول آتاری ۲۶۰۰ هر چند که اکثر تلویزیون های آن دوره دارای ورودی AV یا همان کامپوزیت بوده اند، اما در نهایت آتاری تصمیم میگیرد تا این کنسول را با سیگنال RF منتشر کند. با گذشت زمان سیگنال RF جایگاه خود را به خاطر ضعف هایی که دارد از دست میدهد و امروزه با دیجیتالی شدن تکنولوژی های تصویری به ندرت سیستمی از این سیگنال استفاده می کند. خوشبختانه امکان اضافه کردن سیگنال کامپوزیت و خروجی AV برای کنسول های آتاری ۲۶۰۰ وجود دارد. در ادامه بیشتر به این مورد میپردازیم.

برای این پروژه دو مدل برد در نظر گرفته شده است که با استفاده از این دو برد امکان AV کردن تقریبا تمامی مدل های آتاری اصلی و حتی مدل های فیک و متفرقه وجود دارد. کیفیت تصویر و صدای آتاری بعد از AV کردن مقدار چشم گیری بهبود خواهد یافت و تقریبا تمامی نویز هایی که در سیگنال RF وجود دارد از بین خواهد رفت. متاسفانه بدلیل گستردگی برد های مختلف در آتاری های مختلف امکان ارائه ی نقشه ی دقیق برای تمامی مدل ها وجود ندارد ولی اصول کاری یکسان است و می توان تمامی مدل ها را AV کرد.

چگونه آتاری خود را AV کنیم؟

  • ارسال آتاری و AV کردن آن توسط ما
  • خرید کیت AV کردن آتاری و AV کردن آن توسط خود شما

در روش اول تمامی مراحل توسط ما انجام خواهد شد و آتاری AV شده و تست شده به شما باز خواهد گشت و در روش دوم با ارائه ی قطعات لازم، آموزش و راهنمایی های مربوطه؛ آتاری توسط خود شما AV خواهد شد. توجه نمایید که فرایند AV کردن برای مدل های اصلی راحت و برای مدل های فیک و حافظه دار به مراتب سخت تر است. برای AV کردن آتاری خودتان و اطلاع از قیمت ها می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما در ارتباط باشید.

ابوالفضل خزائی

145 مطلب منتشر شده

سلام من ابوالفضل خزائی میزبان شما در این سایت هستم، یک مهندس و مدرس الکترونیک با دو دهه تجربه در زمینه ی مهندسی الکترونیک، مکانیک و مکاترونیک. در این سایت سعی کردیم با آموزش های رایگان راهنمای شما باشیم و با دوره های تخصصی مختلف آموزگار شما باشیم تا شما را با کمترین مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن وارد بازار کار کنیم و به نتیجه مطلوب برسانیم. امیدواریم از مطالب ما نهایت لذت و استفاده را ببرید.

درباره این مطلب نظر دهید !